0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Spalvoti vokai

Norintiems išskirtinumo galime pasiūlyti spalvotus vokus. Tai puiki priemonė, vertinantiems originalumą. Spalvoti vokai tiks tiek individualiems vartotojams, tiek įmonėms. 


 
Yra daugybė žmonių, kuriems be galo svarbus estetinis vaizdas. Jie didelį dėmesį skiria detalėms ir mėgsta tuo nustebinti kitus. Būtent tokie žmonės dažnai renkasi įvairių spalvų vokus. Ypač jų populiarumas ir perkamumas išauga šventiniu laikotarpiu, kai visi siųsdami sveikinimus ar laiškus siekia atspindėti šventinę nuotaiką. Spalvotus vokus individualūs pirkėjai renkasi ir įvairiems kvietimams siųsti ar įteikti, pavyzdžiui, kvietimams į vestuves ar krikštynas. Juk tokiomis progomis kiekviena detalė yra labai svarbi, ne išimtis – ir kvietimo vokas.

Įmonės spalvotus vokus dažniausiai naudoja kaip firminio stiliaus elementą, rinkdamiesi įmonės firminę spalvą. Ant tokių vokų įmonės taip pat atsispausdina savo rekvizitus ar įmonės logotipą. Gavęs tokį laišką, gavėjas iškart supras, kas jo siuntėjas. Kaip ir įvairios kitos detalės, tai didina įmonės atpažįstamumą.

Įsigykite spalvotų vokų e-parduotuvėje www.dezutes24.lt el. paštu ar telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Spalvoti vokai
0,60 €  

Rodoma 1 - 1 iš 1