0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Polietileniniai vokai

Polietileniniai vokai dažnai naudojami įvairiems siuntiniams siųsti. Jie būna įvairiausių dydžių, yra lankstūs, todėl puikiai tinka įvairių formų siuntiniams supakuoti. Polietileniniai vokai gaminami iš tvirto polietileno, todėl juos ne taip lengva pažeisti. Polietileniniai vokai užklijuojami nulupus apsauginę juostelę nuo klijų sluoksnio. Užklijuotas vokas gali apsaugoti siuntinį nuo purvo, dulkių ir drėgmės. Dažniausiai naudojamas neskaidrus polietilenas, tad vokas apsaugo ir nuo šviesos bei spindulių.

Paminkštinti polietileninius vokus dažnai naudojamas pūstas polietilenas. Ši medžiaga ne tik švelniai amortizuoja bei apsaugo nuo smūgių ir apkrovų, bet turi ir kitų savybių. Ji apsaugo nuo drėgmės ir šilumos, yra atspari cheminiam poveikiui.

Pūsto polietileno vokų gamyba nesudėtinga, nes jis gali būti lengvai lankstomas ar kitaip formuojamas, nesudėtinga sulydyti jo kraštus. Be to, jis nepavojingas žmogaus sveikatai bei neturi žalingo poveikio gamtai.

Įvairių polietileninių vokų galite užsisakyti internetu www.dezutes24.lt. Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1