0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kurjeriniai vokai

Kurjeriniai vokai yra skirti įvairiausiems siuntiniams pakuoti. Dar kitaip jie vadinami polietileniniais vokais. Greičiausiai, kiekvienam kada nors teko, jei ne siųsti, tai gauti siuntinuką tokiame voke. Kurjeriniai vokai dažnai naudojami elektroninėse parduotuvėse. Į juos patogu pakuoti minkštus daiktus, neturinčius aštrių kampų ir briaunų daiktus, todėl juos labiausiai pamėgę internetinės drabužių parduotuvės. Šie vokai yra iš nelaidaus drėgmei ir purvui, neskaidraus polietileno, todėl puikiai apsaugo siuntas nuo išorinio poveikio ir nepraleidžia saulės spindulių, taip pat turi lipnią sandarinimo juostelę. Supakavę siuntinį į tokį voką galite būti ramūs: jis nukeliaus sausas, švarus ir niekam už akių neužklius jo turinys.

Kurjeriniai vokai neturi didelių apsauginių savybių smūgiams, tad jais reikėtų siųsti daiktus, kurie lengvai nedūžta ir nelūžta, arba reikėtų pasirūpinti papildomomis apsaugos priemonėmis patiems. Jei supakavote savo siuntinį į dėžutę, popierinį ar burbulinį voką, bet nerimaujate, kad siuntinys gali sudrėkti ar būti išteptas – papildomai pakuokite dar ir į polietileninį voką.

Apsilankę elektroninėje parduotuvėje www.dezutes24.lt nesunkiai išsirinksite Jums tinkamą polietileninį voką siuntiniams už patrauklią kainą. Užsisakykite internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1