0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Burbuliniai vokai

Burbuliniai vokai – tai popieriniai vokai su burbuline plėvele viduje. Jie vieni iš populiariausių vokų, naudojamų siuntiniams dėl kelių paprastų priežasčių. Viena iš pagrindinių – tai jų saugumas. Juk nei vienas nenorime gauti apgadinto ar sulūžusio daikto. Apsauginis burbulinės plėvelės sluoksnis voko viduje padės to išvengti. Pakuojant į tokį voką, galite būti tikri, kad stipriai sumažinote siuntinio sugadinimo riziką, net jei vokas siutimo metu nukris, bus kaip nors spaudžiamas ar griuždomas. Taip pat tokio voko paviršius būna daug stipresnis ir atsparesnis plėšimams ar įdrėskimams nei standartinio popierinio voko. Kita populiarumo priežastis yra ekonomiškumas. Siųsdami mažus siuntinukus paštu ar per kurjerius, stengiamės supakuoti taip, kad siuntinys užimtų kuo mažesnį tūrį ir svertų kuo mažiau, juk nuo to priklauso siuntimo kaina. Dėžutės tokiu atvejų užims ir daugiau vietos, ir gali sverti daugiau. Geriausiai tinkantį voko dydį pasirinkti bus labai lengva, nes jų yra be galo įvairių. Siusdami siuntinį voke sutaupysite pinigų ne tik siuntimo išlaidoms, bet ir pakavimo medžiagoms. Jums nebereikės rūpintis papildoma siunčiamo daikto apsauga. Nebereikės pirkti papildomų burbulinių maišelių ar plėvelės, nereikės sukti siunčiamo daikto į paminkštinimą. Visa tai atstos burbulinės plėvelės sluoksnis pačiame voke. Taip pat vokas dažnai bus pigesnis nei atitinkamo dydžio dėželė.

Mes galime Jums pasiūlyti įvairių dydžių burbulinių vokų: nuo mažiausių iki didžiausių. Jei norėsite išsiųsti daiktą, Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų pakavimo medžiagų.

Jei kalbame apie ekonomiškumą, tai reikėtų paskaičiuoti ir savo brangų laiką, kurį tikrai sutaupysite rinkdamiesi tokius vokus. Tiesiog įdėkite norimą daiktą į voką ir jį užklijuokite nulupę apsauginę lipnią juostą. Viskas labai paprasta.Vokai su oro apsauga – tai labai greita ir patogu. Taupykite laiką ir pinigus.

Internetinėje parduotuvėje www.dezutes24.lt prekiaujame tik kokybiškais burbuliniais vokais. Juos išsirinkti nebus sunku, net ir pirmą kartą perkantiems. Vis dėlto, jei negalite apsispręsti, mielai Jums padėsime. Užsisakykite internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1