0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Vokai

Atsiradus kompiuteriams ir internetui, vokų pardavimai yra sumažėję kritiškai. Tačiau vis dar yra sričių, kur jie yra nepakeičiami. Kadangi vis grįžtama prie senų tradicijų, vokai vėl tapo nepakeičiama priemone norint pasveikinti artimuosius su šventėmis. Taip pat juos naudoja įmonės ir viešosios įstaigos norėdamos pranešti klientams svarbią informaciją, ypač tiems, kurie neturi galimybės naudotis šiuolaikinėmis technologijomis. Dažnai įmonėms tenka pasikeisti originaliais dokumentais, tuomet taip pat tenka siųsti laiškus vokuose. Ne vien laiškams, šventiniams atvirukams ar dokumentams siųsti paštu reikalingi vokai. Jei norite siųsti nedidelį siuntinį, jį taip pat galite pakuoti į voką. Kai kurie vokai pagaminti taip, kad gali apsaugoti siunčiamą daiktą nuo smulkių pažeidimų, gniuždymo ar sutrenkimų. Juose būna specialus sluoksnis iš burbulinės plėvelės.

Jeigu siunčiamas siuntinys, kurio turinys bijo drėgmės – galite rinktis polietileninius vokus, kurie saugiai užklijuojami, sunkiau įplyšta ir dėl to siuntiniai keliauja patikimiau.

Šiuolaikiniai vokai yra saugūs siųsti net ir pinigus ar kitą brangų krovinį. Jie pagaminti taip, kad atplėšti galima būtų tik vieną kartą. Taip išvengiama nesklandumų su siuntų bendrovėmis, nes iškart bus galima matyti, ar voką buvo bandyta atidaryti.

Dar viena naujovė, kuri yra populiari perkant vokus – svorio saugiklis (kapsulė). Viršijus spaudimo, gniuždymo jėgas, kapsulė trūksta ir išsilieja dažai, tokiu būdu įspėja vartotoją, kad buvo netinkamai gabenamas vokas. Tai labai praverčia, kai tenka siųsti itin trapius daiktus, kuriems yra nustatyta spaudimo jėga. Atsiradus tokiems vokams, žmonėms vėl grįžo pasitikėjimas siųsti juose pinigus ir kitus brangius ar trapius daiktus.

Vokų dydžių yra labai daug ir įvairių: nuo pačių mažiausių, skirtų siųsti paprastiems laiškams, iki didelių su įvairiais saugumo indikatoriais.

Vienos iš geriausių vokų kainų rinkoje yra internetinėse parduotuvėse. Viena iš jų yra www.dezutes24.lt, kur rasite ne tik popierinių vokų atvirutėms, spalvotų vokų, bet ir vokų su burbuline plėvele ar kurjerinių – plastikinių vokų. Išsirinkti juos bus nesunku, nes vokai žymimi standartiniu dydžio žymėjimu. Nestandartinių vokų aprašymuose tikrai rasite visus matmenis ir vokų savybes. Užsisakykite vokų internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 6 iš 6

Rodoma 1 - 6 iš 6