0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kartoninės pakuotės

Šiuo metu, kaip niekada anksčiau, pakuočių pasirinkimas – tiesiog beribis, medžiagų jų gamybai – taip pat be galo daug. Viena iš jų – kartonas. Kartoninės pakuotės išlieka populiarios jau daug metų. Taip yra dėl kelių priežasčių: kartonas yra gana tvirtas, bet iš jo nesudėtinga išgauti įvairias formas naudojant skirtingas lankstymo schemas. Daugiakampės pakuotės ne naujiena rinkoje. Spauda leidžia lengvai ir įvairiai apipavidalinti pakuotės išorę. Dizaino neriboja nei spalvų, nei raštų pasirinkimas, spausdinimo procesas nebrangus, bet to, galima visą reikiamą informaciją perkelti ant pakuotės ir sutaupyti papildomų informacinių lapelių ar etikečių.

Dėl papildomų technologijų kartonines pakuotes galima paversti dar įdomesnėmis. Tarkime, galima paviršiuje iškirsti įvairių formų ertmes, vėliau jas palikti atviras arba užklijuoti plastiko langelius.

Kartonines pakuotes renkasi ir gamintojai bei pirkėjai, neabejingi ekologijai. Kartonas yra viena iš natūraliausių ir ekologiškiausių pakuočių medžiagų, o iš jo pagamintas gaminys visada atrodys jaukesnis ir šiltesnis.Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8