0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Pakuotės

Bet koks produktas yra neįsivaizduojamas be pakuotės. Didžioji dalis įsigyjamų daiktų turi vienokį ar kitokį įpakavimą. Tai gali būti įvairios dėžės, dėželės, maišeliai, vokeliai ar kitokios pakuotės. Daugybė įvairių medžiagų ir technologijų naudojama jų gamybai. Skirtingas savybes turi popierius, kartonas, plėvelė ar plastikas. Skirtingų gamybos technologijų ir pakuotės parametrų reikia ir skirtingiems produktams: maisto, buitinės chemijos, elektronikos ar kitoms pramoninėms prekėms. Tad pakuotės svarba šiuolaikinėje pramonėje yra labai didelė. Kiekvienas daiktas, nepriklausomai, ar jis valgomas, ar ne turi savo pakuotę. Pramonė pasitelkia dideles specialistų ir dizainerių komandas, kad sukurtų funkcionaliausią, patogiausią, išskirtiniausią ar kokią kitokią pakuotę. Bet kokiam produktui yra ieškomas pats optimaliausias variantas.

Ar galėtumėte suskaičiuoti, kiek pakuočių yra sunaudojama Lietuvoje per vieną dieną? Galime drąsiai kalbėti apie milijoninius skaičius. Tai atspindi, kokiu mastu pakuotė yra naudojama ir kokia ji yra svarbi.

Pakuočių gamyba – procesas, kuriam skiriama ir labai daug laiko tam, kad būtų sukurta kokybiška ir nebrangi pakuotė. Po ilgų ieškojimų ir koncepcijos sukūrimo, gamintojai bando pritaikyti medžiagas pagal pageidaujamą kainos ir kokybės santykį. Juk graži, kokybiška pakuotė bei adekvati jos kaina – laimingas klientas. Jei norite padidinti pardavimų kiekius, būtinai atkreipkite dėmesį į pačią pakuotę. Visada pagalvokite, ar Jūs norėtumėte gauti prekę su tokia pakuote. Jei taip, tuomet tikrai yra daug šansų, kad Jūsų klientų ratas greitai išsiplės. Ta pati prekė gražiame įpakavime visada atrodys vertingesnė ir klientai ją pirks daug noriau.

Pastaruoju metu ypač svarbus ekologinis aspektas. Remiantis 2016 metų Europos Sąjungos surinktais duomenimis, didelė dalis (net 80 proc.) visų pagaminamų pakuočių atsiduria sąvartynuose. Vietoj to, jos galėtų būti perdirbtos kitam vartojimui. Kiekvienas žinome, kodėl yra svarbu saugoti gamtą, todėl, jei yra galimybė, rinkitės draugiškesnę gamtai pakuotę. Tokių pakuočių tikrai rasite ir mūsų asortimente.

Užsisakykite pakuotes internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 10 iš 10

Rodoma 1 - 10 iš 10