0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Pakavimo popierius

Pakavimo popierius yra puiki alternatyva pakavimo plėvelei. Pakavimo popierius naudojamas vokų, lankstinukų gamybai. Taip pat tai puikus pagalbininkas remonto metu namuose, siekiant apsaugoti daiktus nuo dulkių bei dažų. Galėsite žaismingai supakuoti dovanas ir jas dekoruoti vien tik pakavimo popieriumi. 


Pakavimo popierius yra netoksiškas, todėl gali turėti sąlytį su maistu. Popierius – greitai suyranti medžiaga, todėl turint galimybės, verčiau rinkitės popierių. Prisidėsite prie gamtos išsaugojimo. Popierius yra puiki antrinė žaliava, kuri gali būti perdirbta keletą kartų ir panaudota naujų popierinių gaminių gamybai. Taip išsaugosite daugiau medienos, kuri yra svarbi celiuliozės gamybai.

Rekomenduojama apvynioti daiktą pakavimo popieriumi prieš dedant į dėžutę. Tokiu būdu daiktas yra apsaugojamas nuo vibracijos, smūgių, smulkių įbrėžimų. Batų gamyboje pakavimo popierius naudojamas kaip pirminė pakavimo medžiaga, siekiant išvengti bato deformacijos, taip pat jis sugeria drėgmę. Tokiu būdu batas išlaiko savo kokybę.

Užsisakykite pakavimo popierių internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 3 iš 3

Rodoma 1 - 3 iš 3