0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Polietileno plėvelės

Polietileno plėvelės gali būti labai naudingos tiek versle, tiek buityje. Jų panaudojimas labai įvairus. Plėveles galima įsigyti kelių storių, matuojamų mikronais ir įvairių pločių, priklausomai pagal poreikį.Kalbant apie pakavimo galimybes – polietileno plėvelė gali labai praversti pakuojant didesnius gaminius. Ji yra gana tvirta, atspari mechaniniam poveikiui, puikiai apsaugo nuo purvo, dulkių ir drėgmės. Polietileno plėvelės būna didelių matmenų, tad ypač patogu su ja dirbti. Nesudėtingai apvyniosite bet kokio dydžio produktą, o kraštus sulydysite specialiu aparatu. Taip įpakuotas daiktas bus saugus. Šis pakavimo būdas gali būti naudojamas, pavyzdžiui, baldų pramonėje.

Polietileno plėvelę galima panaudoti ir buityje. Jei darote remontą, ja patikimai ir lengvai uždengsite baldus ar grindis.

Polietileno plėvelė nėra brangi. Populiariausios polietileno plėvelės 200 mikronų kaina yra prieinama ir paprastam vartotojui, ir gamybininkui.

Įvairaus dydžio ir storio polietileno plėvelių galite įsigyti internetu www.dezutes24.lt! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1