0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Pakavimo juostos

Populiariausios pakavimo juostos yra polipropileninės (PP). Jų lydymosi temperatūra nėra aukšta, todėl naudojama pakavimo aparatuose, kurie prilydo vieną juostos galą su kitu ir tokiu būdu supakuojama medžiaga. Pakuojant šaltu būdu, kartu naudojamos metalinės sagtys ar sagės bei specialus įtempimo įrankis. Naudojama pakuojant lengvesnius daiktus. 

Taip pat ne ką mažiau populiarios yra ir kitos pakavimo juostos:

  • Poliesterio juosta (PE) – jos sudėtyje yra išilginiai siūlai, kurie suteikia šiai juostai elastingumo, ji pasižymi dideliu tvirtumu bei yra lengva, palyginus, su metaline pakavimo juosta. Juostos suveržimas galimas rankomis ar specialiais įrankiais. Tai nepakeičiama juosta, pakuojant supresuotą makulatūrą. Poliesterio juosta yra 100 proc. perdirbamas produktas.
  • Poliesterinė juosta (PET) – tai stipriausia plastikinė pakavimo juosta. Yra net tris kartus lengvesnė už metalinę juostą. Lengvai prilydoma. Pakuojamos ir sunkios pakuotės.

Visų plastikinių juostų tempimo jėga priklauso nuo jos storio ir pločio. Rekomenduojama aštrius pakuotės kampus apsaugoti kartoniniais kampais tam, kad aštrūs pakuotės kraštai neperpjautų pakavimo juostos.

Metalinės juostos turi pranašumą prieš plastikines juostas. Naudojant metalinę pakavimo juostą nėra būtina papildomai naudoti apsauginius kartoninius kampus tam, kad aštrūs pakuotės kampai nenupjautų juostos. Kartu su metaline juosta naudojamas presas – juostos įtempėjas, kuris įtempia metalinę juostą bei supresuoja metalinę sagtį.

Užsisakykite pakavimo juostą internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 5 iš 5

Rodoma 1 - 5 iš 5