0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Lipnios juostos

Lipnių juostų yra daugybė skirtingų rūšių. Pakavimo srityje lipnios juostos dažniausiai naudojamos kartoninių dėžučių užklijavimui bei žymėjimui. Taip pat esant ypatingiems poreikiams ar sąlygoms, yra naudojamos specializuotos lipnios juostos.

Juostos yra skirstomos pagal:

  • Plotį ir ilgį.Spalvą (skaidri, ruda, balta, juoda ir t. t);
  • Pagal tai, kokiais klijais yra padengta lipni juosta (Acrylic, Solvent, Hot-Melt);
  • Medžiagas (popierinės, aliuminės, PVC, polietilenines, tekstilines ir t. t.);

Lipni juosta su Acrylic klijų pagrindu puikiai tinka esant ne žemesnei nei + 5C° temperatūrai, nes žemesnėje temperatūroje klijai praranda savybes. Tai puikus ekonominis variantas, sparčiai populiarėjantis rinkoje.

Lipni juosta Hot-Melt yra padengta sintetiniais klijais. Savo klijavimo savybėmis yra geresnė nei Acrylic lipni juosta. Ši juosta puikiai tinka dirbti esant žemai temperatūrai.

Lipni juosta Solvent yra padengta klijais, pagamintais kaučiuko pagrindu. Ši juosta turi puikias lipnumo savybes esant įvairiomis sąlygomis. Solvent lipni juosta yra puikus sprendimas, kai darbinės sąlygos yra drėgnos, neigiamos temperatūros arba klijuojamas paviršius turi prastą sukibimą.

Taip pat dezutes24.lt komanda Jūsų įmonei gali pasiūlyti lipnią juostą su logotipu bei spauda. Užsisakykite internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 9 iš 9

Aliuminė lipni juosta
Lipni juosta (Acrylic)
Lipni juosta (Begarsė)
Lipni juosta (Hot-melt)

Rodoma 1 - 9 iš 9