0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Gofruotas kartonas

Gofruoto kartono panaudojimo galimybės yra beribės. Paprasčiausias panaudojimo būdas yra gaminių perdengimas, kad neturėtų sąlyčio vienas su kitu. Sudėtingesnis būdas yra pagaminti trijų dimensijų žmogaus skulptūrą panaudojant vien tik gofruotą kartoną ir klijus. Kodėl gofruotas kartonas yra populiaresnis nei paprastas kartonas? Ploniausią gofruotą kartoną (3 mm) sudaro du tiesūs kartono sluoksniai ir tarp jų esanti bangelės tipo gofra, kuri yra suklijuota su abiem sluoksniais. Todėl jis yra lengvas ir tvirtas. Veikiant gniuždymo ar kitoms jėgoms, viduryje esanti gofra amortizuoja, dėl šios sudėties gofruotas kartonas yra gerokai praktiškesnis bei pigesnis už paprastą kartoną.

Didžiausias gofruoto kartono priešas yra drėgmė. Norint išvengti sąlyčio su vandeniu, jis turi būti apsaugotas plėvele. Šiuolaikinėje pramonėje kartono gamybai naudojama perdirbta makulatūra. Tokiu būdu yra išsaugoma gamta.

Lietuvoje sparčiai didėja susidomėjimas gofruoto kartono paletėmis. Jos yra lengvesnės, todėl transportavimo metu sunaudojama mažiau degalų. Tvirtumu prilygsta medinėms, Europos standartus atitinkančioms paletėms. Be to, jos pasižymi net 30 proc. žemesne kaina nei medinių palečių.

Dezutes24.lt komanda siūlo Jums įvairiausių kartono gaminių iš gofruoto kartono. Užsisakykite internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2