0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Pakavimo medžiagos

Pakavimo medžiagos ar įpakavimas yra neatsiejama gamybos proceso dalis. Praktiškai, sunku įsivaizduoti bet kokį gaminį, kurį įsigyjame, be vienokio ar kitokio įpakavimo, pradedant paprasta plėvele, skaidriu maišeliu ir baigiant didelėmis, sudėtingų konstrukcijų ir įvairiausių medžiagų dėžėmis. Gamybos įmonės skiria daug laiko tinkamiausių pakavimo sprendimų paieškoms ir negaili lėšų patikimiems pakavimo įrengimams ir įrankiams įsigyti. Bet nesusidarykite nuomonės, kad pakavimo medžiagos reikalingos tik gamintojams. Jos naudojamos visur.


Pagalvokime, kaip kvailai atrodytų gyvenimas, jei nebūtų naudojamos pakavimo medžiagos. Turgavietėje nusipirkus kilogramą obuolių, juos Jums tektų susidėti į kišenes ar laikyti rankose.

Kai kuriais atvejais pakuotė sudaro didesnę gaminio kainą nei pats gaminys. Kitais atvejais pakuotės kaina svyruoja nuo 5 iki 40 proc. bendros prekės kainos. Dažnai pakuotė tampa įmonės ar gaminio išskirtiniu bruožu. Ji gali būti kuriama pasitelkiant dizainerių komandą, siekiant didesnio atpažįstamumo ir unikalumo. Produkto pakuotė yra vienas iš įmonės firminio stiliaus elementų.

Dar svarbesnis akcentas, kodėl yra naudojamos pakavimo medžiagos – gaminio saugumas. Gabenant siuntinius jie gali būti suspaudžiami, sutrenkiami ar kitaip pažeidžiami. Siuntų bendrovės bando išugdyti geras taisykles: kad bet kokį daiktą gabenant ar siunčiant, jis turi būti atitinkamai supakuotas. Dauguma vartotojų nesupranta, kad nekokybiškos pakavimo medžiagos ar pakavimas gali sukelti nemažai problemų tiek siuntinio gabentojams, tiek ir pačiam gavėjui. Todėl norint neapgadinti ir išsaugoti pakuotės viduje esantį krovinį, Jūs privalote tinkamai supakuoti naudojant kokybiškas pakavimo medžiagas. Tik jos gali užtikrinti, kad gausite sveiką siuntinį, o atidarius dėžutę neteks nemaloniai nustebti.

Pas mus galite įsigyti įvairiausių pakavimo prekių, tokių kaip: apsauginės plėvelės, lipnios juostos, kartoninės dėžės, sandėliavimo dėžės, tvirtinimo juostos, vokai siuntoms, burbuliniai vokai, dovanų maišeliai, dovanų popierius bei daug kitų pakavimo prekių. Jei Jums svarbus Jūsų klientas, Jūs būtinai pasirinksite tik kokybiškas pakavimo prekes.

Įmonės biurui ne veltui pasirinktas Kaunas. Iš čia patogu pasiekti bet kurį Lietuvos kraštą, tad be vargo ir operatyviai pasirūpinsime Jūsų užsakymų pristatymu. Taip pat biure galėsite apžiūrėti ir mūsų siūlomą asortimentą bei pabendrauti su komanda gyvai. Jei nežinote, kokią pakavimo įrangą, priemones ir medžiagas pasirinkti – mes Jums padėsime! Drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais ir gaukite atsakymus į visus klausimus.


Rodoma 1 - 18 iš 36

Rodoma 1 - 18 iš 36