0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Popierinės dėžutės

Nėra populiaresnio pakavimo būdo už pakavimą į dėžutes. Jos gali būti įvairių formų, dydžių ir pagamintos iš įvairių medžiagų. Dažniausiai dėžutės medžiaga parenkama ją gaminant pagal tai, ką ketinama į ją pakuoti ir kaip su paketu bus toliau elgiamasi, nes priklausomai nuo to reikalingos tam tikros medžiagos savybės. 


Viena iš populiariausių dėžučių gamybos medžiagų yra popierius. Jis turi savų privalumų ir, be abejo, savų trūkumų. Popierines dėžes renkasi tie, kurių produktas nėra sunkus, o pati dėžutė neturi apsaugoti nuo didelio aplinkos poveikio sandėliuojant ar transportuojant. Popierinė dėžutė dažniausiai tarnauja trumpalaikiam prekės laikymui ar apipavidalinimui.

Popierinių dėžučių gamyba nereikalauja labai didelių gamybinių pajėgumų, nes dažniausiai ir pačios dėžutės būna nedidelės. Norint pakuoti didesnius ir sunkesnius daiktus, reikėtų rinktis kartono ar gofrokartono dėžes.

Tokios dėžutės praverčia ne tik įvairios produkcijos gamintojams, bet ir kiekvienam iš mūsų. Visais metų laikais ir visiems reikalingos dovanų dėžutės iš popieriaus. Lengviausias dovanų pakavimo būdas yra dekoruotos popierinės dėžutės. Tai alternatyva dovanų pakavimo popieriui bei dovanų maišeliams. Gražus įpakavimas jau tapo neatsiejama dovanos dalimi, juk kiekvienas norime nustebinti brangų žmogų, o kad ir paprastos baltos dėžutės, perrištos kaspinu, suteiks Jūsų dovanai papildomos vertės.

Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo rankų darbo gaminiai. Jų kūrėjai ir gamintojai stengiasi kuo labiau išsiskirti ir kitų. Čia jiems į pagalbą ateina įvairiausių formų, spalvų ir faktūrų dėželės. Kad ir koks produktas bebūtų – konditerijos gaminys ar kepinys, rankų darbo papuošalas ar aksesuaras, drabužis, galanterijos gaminys ar mezginys – kiekvienam iš jų supakuoti galima rasti tinkamą dėžutę. Jeigu Jūs gaminate ir parduodate rankų darbo papuošalus, aksesuarus, nedideles namų dekoro detales ar tiesiog užsiimate konditerijos gamyba, mes galime Jums pasiūlyti būtent tai, kas padės Jūsų verslui augti. Nes gražios, elegantiškos popierinės dėžutės suteikia puikią galimybę išreikšti savo originalumą, išsiskirti iš kitų gamintojų, o tai vienas iš kelių į Jūsų sėkmę!

Užsisakykite dėžutes iš popieriaus internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.

Ši kategorija šiuo metu yra tuščia.