0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kartoninės dėžės

Pakavimui labai dažnai naudojamos įvairios kartoninės dėžės. Jos tvirtesnės ir daug atsparesnės mechaniniam poveikiui nei popierinės dėžės, tad daug geriau apsaugo produktą nuo įvairių pažeidimų ir apgadinimo. Taip pat kartoninės dėžutės suteikia galimybę į jas įpakuoti sunkesnius ir didesnius daiktus. 


Labai svarbi savybė, kuria pasižymi kartono dėžės – greitas, patogus, visiems intuityviai suprantamas dėžutės lankstymas. Kartoninės dėžės būna paprastos konstrukcijos ir naudojamos supakuoti produkciją transportavimui ar sandėliavimui. Juk gamybos procese šalutiniai darbai, tokie kaip pakavimas, turi užtrukti kuo trumpiau.

Naudojant kartonines dėžes kaip sandėliavimo priemonę kartoninės dėžės yra patogios tuo, kad galimos įvairios jų dydžių variacijos, priklausančios nuo produkto dydžio. Taip yra sutaupoma vieta transportavimo metu bei sandėliuojant. Puikiai panaudojamas ir bet kokios kartoninės dėžės paviršius. Papildomos informacijos ir patogumo suteikia informaciniai žymėjimai ant dėžutės, tokie kaip daikto pavadinimas, charakteristika, modelis ar pagaminimo data.

Nors esame pripratę gauti kartonines dėžes nemokamai, reikia prisiminti, kad dėžutės gamyba nėra toks lengvas procesas. Visos kartoninės dėžės ir dėžutės yra gaminamos pagal FEFCO arba ESBO standartus. Šie standartai yra tarptautiniai, todėl visi kartoninių dėžučių gamintojai juos atpažįsta.

FEFCO 0201 – tai populiariausia kartoninė dėžė dėl savo žemos kainos, paprastos gamybos bei dėžutės lankstymo tipo. Kartoninės dėžutės kaina labai priklauso nuo gaminamo kiekio bei sunaudojamų medžiagų. Dažniausiai kartoninės dėžutės gaminamos iš dviejų (E), trijų (B), penkių (C), septynių (BC) gofrokartono sluoksnių.

Galimi ir sudėtingesni dėžės variantai, pavyzdžiui, kartoninės dėžutės su langeliu. Jos reikalingos, kai norima, jog matytųsi dėžutės turinys. Dėžutė su langeliu atrodo išvaizdžiai, tad dažniausiai tokia kartoninė dėžutė naudojama dovanoms supakuoti.

Mes galime Jums pasiūlyti daug ir įvairių dėžučių variantų, o jei neapsisprendžiate, kuris Jums tinkamiausias, mielai padėsime išsirinkti. Kartonines dėžes Kaune galėsite atsiimti iš mūsų ofiso arba pristatysime jas į bet kurį kitą miestą.

Užsisakykite kartonines dėžes internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Pasiūlysime geriausią Jūsų išsirinktos kartoninės dėžės kainą. Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1