0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Pakavimo dėžutės

Dėžės – vienos iš populiariausių pakavimo medžiagų visame pasaulyje dėl kelių paprastų priežasčių: pakavimo dėžutės yra praktiškos ir patogios, jos pasižymi lengvu ir greitu surinkimu, o taupyti laiką ypač svarbu visose įmonėse. Kai daug laiko nereikia skirti pakavimui, visą dėmesį galima sutelkti į gamybos procesą. Dėžutės pakavimui populiarumą pelnė ir dėl savo universalumo. Taip pakuojami įvairių dydžių, formų ir paskirčių gaminiai. Pačios dėžės pakavimui taip pat gali būti naudojamos skirtingoms paskirtims: dažniausia iš jų – produkto įpakavimas prekinei išvaizdai suteikti ir apsaugoti nuo išorinių aplinkos veiksnių. Į dėžutes supakuotus esame pratę matyti įvairiausius produktus: maisto, namų apyvokos, technikos ir elektronikos prietaisus, kosmetiką, įvairias pramonines prekes ir daug kitų. Kita svarbi pakavimo dėžučių paskirtis – sandėliavimas. Sandėliavimo dėžės privalo būti patvarios, patogios naudoti ir nebūtinai turi išsiskirti estetiniu vaizdu ar dekoro sprendimais. Daug svarbesnis jų tvirtumas ir ilgaamžiškumas, tad ir medžiagos tokių kartoninių dėžučių gamybai parenkamos atitinkamų savybių.

Ne ką mažiau patvarumas svarbus dėžėms, kurios skirtos transportuoti įvairius krovinius. Ne paslaptis, jog pervežant krovinius būna įvairių situacijų, kai rizikuojama juos apgadinti, tad tinkama dėžė gali puikiai apsaugoti nuo smuklesnių ar stambesnių krovinio pažeidimų. Šių dėžučių gamybai yra naudojamos tik amortizuojančios smūgį medžiagos.

Dėžučių gamybai, priklausomai nuo poreikio ir paskirties, gali būti parenkamos ir skirtingos medžiagos. Tarkime, jos gali būti gaminamos tiek iš gofruoto, tiek iš paprasto kartono. Didelis įvairių pakavimo dėžių privalumas yra puikiai panaudojamas jų paviršius. Čia atsiveria daug galimybių panaudoti jį tiek dizaino, tiek informaciniais tikslais. Siekiant išskirtinumo, yra daug būdų dekoruoti pakuotę, naudojant įvairias spausdinimo technologijas. Jomis galima pasiekti, išties, skirtingus rezultatus ir įgyvendinti įvairias pakuotės dizaino idėjas. Informacine prasme, dėžės paviršius taip pat gali pasitarnauti, nes ant jo galima spausdinti tiek gamintojo duomenis, tiek instrukcijas ar kitą ženklinimą.

Jei Jūs ieškote pakavimo dėžučių, tai internetinėje parduotuvėje dezutes24.lt Jūs rasite tai, ko Jums reikia. Nerandate norimos pakavimo dėžutės? Nenusiminkite ir kreipkitės, būtinai surasime ir pagaminsime Jums optimaliausią variantą. Priimame nestandartinių matmenų dėžučių užsakymus. Pakavimo dėžutės bus pagamintos pagal Jums reikalingus dėžučių išmatavimus bei storius. Pasirūpinsime Jūsų dėžučių gamyba nuo sprendimo radimo iki pristatymo.

Užsisakykite dėžutes pakavimui internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8