0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Popieriniai maišeliai

Viena iš pagrindinių maišelių rūšių – popieriniai maišeliai. Jie gali būti panaudojami labai įvairiai. Popieriniai maišeliai pakeičia plastikinius prekybos centruose ir mažesnėse parduotuvėse, nesvarbu, ką jos beparduotų. Popieriniai maišeliai naudojami sudėti nusipirktam maistui, kosmetikai, drabužiams, avalynei, knygoms ir kt. Maišelių gali būti įvairaus dydžio, o storesnis popierius ir tvirtesnis klijavimas leidžia pakuoti ir sunkesnius gaminius. Popierinių maišelių gamyba nėra sudėtinga. Nuolat tobulinamas gamybos procesas leidžia maišelius padaryti dar patrauklesnius ir patogesnius. Vienas iš variantų – popieriniai maišeliai su langeliu. Išpjovus angą maišelio sienelėje įklijuojamas polimerinis langelis. Taip galima matyti, kas sudedama į vidų.

Popieriniai maišeliai taip pat naudojami ir dovanoms pakuoti. Tai nereikalaujantis daug laiko ir pastangų pakavimo būdas. Be to, popierių nesunku išmarginti įvairiais raštais, tada maišeliai gali būti labai išvaizdūs.

Įvairių popierinių maišelių turime ir savo e-parduotuvėje www.dezutes24.lt. Jų taip pat galite užsakyti el. paštu, telefonu +37067810934 ar užsukę į mūsų biurą Kaune.


Rodoma 1 - 5 iš 5

Rodoma 1 - 5 iš 5