0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Biuro popierius

Kiekvienos įmonės biure neapsieinama be vieno svarbaus dalyko – biuro popieriaus. Kad ir kaip technologijų amžius žengtų pirmyn, jis vis dar neišstumia popieriaus iš mūsų gyvenimo. Įmonių biuruose popierius naudojamas visur. Popierius A4 formatu pakuojamas į patogaus dydžio pakuotes. Ant jo spausdinamos sąskaitos, rašomos sutartys ir visi kiti kasdieniai dokumentai.

Galime jums pasiūlyti Navigator popieriaus. Dėl savo universalumo ir aukštos kokybės popierius Navigator yra vienas iš populiariausių rinkoje. Šis biuro popierius tinka naudoti tiek spausdintuvams, tiek faksams, tiek kopijavimo aparatams. Mes Jums galime pasiūlyti ir šią, ir daugybę kitų popieriaus rūšių. Padėsime išsirinkti tinkamiausią popierių biurui. Pažadame ir palankias kainas. Dažnai pas mus rasite ir biuro popieriaus akcijų.

Mūsų e-parduotuvėje www.dezutes24.lt galite įsigyti popierių internetu. Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934. Prekybą popieriumi vykdome ir savo biure Kaune.


Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1