0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Etiketės

Įvairiems produktams ženklinti naudojamos įvairios etiketės. Jos dažniausiai pridedamos prie produkto informaciniais tikslais. Gamintojai ar tiekėjai ant etikečių užrašo savo įmonių rekvizitus, spausdina logotipus, vartojimo instrukcijas, produktų sudėtį ir kitą informaciją. Etiketės gali būti kelių rūšių. Vienos iš jų – popierinės ar kartoninės. Jos prie gaminių segamos ar rišamos. Dažniausiai tokias etiketes naudoja aprangos pramonė. Taip pat būna ir lipnios etiketės. Lipnios etiketės patogios tuo, jog nesunkiai gali būti pritvirtinamos prie įvairių paviršių: audinio, plastiko, metalo, medžio ar kai kurių vaisių ir daržovių paviršių. Lipnios etiketės gali būti ir reklaminio pobūdžio. Ant jų galima patalpinti įvairius akcijų ar nuolaidų ženklus, logotipus ar kitą reklaminę informaciją.

Lipnios etiketės dažnai naudojamos prekių kainoms nurodyti. Jos būna ryškesnių spalvų, nedidelės, parduodamos dažniausiai rulonais ir naudojamos su specialiu markiravimo aparatu, kuris automatiškai atspausdina kainą ir klijuoja lipduką.

E-parduotuvėje www.dezutes24.lt rasite didelę įvairovę tiek lipnių, tiek paprastų etikečių. Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934. Galėsime Jums patarti ir išsirinkti Jums tinkamiausią variantą.Rodoma 1 - 1 iš 1

Rodoma 1 - 1 iš 1