0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Šilkinis popierius

Šilkinis popierius – tai plonytis, tačiau patvarus popierius, kuris gali būti naudojamas ir pakavimui, ir dekoravimui. Jis gali apsaugoti jautrius paviršius nuo braižymosi ar kito mechaninio poveikio, taip pat yra patogus naudoti. Kai pakuojate dovanas į dėželes ir maišelius – rūpinatės dovanos išoriniu vaizdu. Stengiatės, kad ji patiktų kitam žmogui. Tačiau reikia pasirūpinti ne vien išore, bet ir vidumi. Paprastas spendimas – iškloti dovanų dėžės vidų šilkiniu popieriumi. Atidarius dėžutę žmogaus lauks dar viena maloni staigmena. Be dovanų dekoravimo šilkinis popierius gali būti naudojamas ir kitokioms dekoracijos gaminti. Paskutiniu metu ypač išpopuliarėjo iš šilkinio popieriaus gaminami pom-pom burbulai.

Gamintojai ir prekybininkai šilkinį popierių naudoja pakavimui. Dažnai jo įdedama į parduotuvės maišelius arba į jį suvyniojami drabužiai. Dėl apsauginės funkcijos į jį vyniojami stiklo gaminiai ar papuošalai. Suglamžytas jis puikiai užpildo tuščią vietą produkto pakuotėje, tad taip pat naudojamas, kai reikia, jog gaminį ir saugotų ir estetiškai atrodytų.

Šilkinio popieriaus būna įvairiausių atspalvių. Taip pat gaminamas ir metalinio blizgesio šilkinis popierius. Tad galima išsirinkti pagal kiekvieno norus.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2