0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dovanų maišeliai

Dovanų maišeliai – dar vienas puikus būdas supakuoti Jūsų dovaną. Tai labai lengvas ir greitas būdas supakuoti dovanas, tad jį renkasi žmonės, kurie nenori ar negali skirti daug laiko jų pakavimui. Mūsų e-parduotuvėje galėsite įsigyti įvairių dovanų maišelių. Patys populiariausi – popieriniai dovanų maišeliai. Jų gali būti įvairių dydžių: nuo mažų – smulkioms dovanėlėms, iki itin didelių, į kuriuos bus galima įdėti ir didelė dėžę. Taip pat galėsite išsirinkti spalvą. Šiuo metu populiarūs natūralių spalvų maišeliai dovanoms – rudi ir balti. Dovanų maišeliai – palyginti, nebrangi pakavimo priemonė, bet pakankamai išvaizdi, todėl labai mėgiama vartotojų.

Maišelius taip pat galima apipavidalinti naudojant spaudą. Dažnai įmonės užsisako maišelius su atspausdintais savo rekvizitais ir logotipu. Juos naudoja tiek verslo dovanoms, tiek savo prekių pakavimui.

Platų dovanų maišelių asortimentą rasite el. parduotuvėje www.dezutes24.lt, o užsisakyti lengvai galėsite parašę mums arba paskambinę telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2