0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dekoratyvinės, dovanų dėžutės

Pastaruoju metu vis sparčiau auga dekoratyvinių dėžučių poreikis. Jos tapo vis daugiau kur naudojamos, tad gamintojai ėmė rūpintis įvairesniais dydžiais ir dizainu. Daugybė smulkių gamintojų, gaminančių pačią įvairiausią produkciją, ėmė ją pakuoti naudodami dekoratyvines dėžutes. Jose gali būti sudėti maisto ir konditerijos gaminiai, drabužiai ir aksesuarai, papuošalai, kiti rankų darbo gaminiai ir t. t. Įvairūs dizaino spendimai padarė jas patrauklios išvaizdos ir funkcionalias. Pagal savo konstrukciją dekoratyvinės dėžutės gali būti dviejų dalių arba su dangteliu. Taip pat gali turėti langelį dangtelyje. Taip pat dekoratyvinės dėžutės gali būti spalvotos. Standartinis variantas – natūrali ruda spalva. Taip pat labai populiarios balta ir juoda spalvos. Bet, iš esmės, spalvingumas priklauso tik nuo kartono spalvų paletės.

Kitos dekoratyvinės dėžutės gali būti dar puošnesnės. Jų paviršius gali būti margintas raštais, laminuotas ir iš karto puoštas dekoro elementais, tad įsigijus tokias dėžutes, galima iš karto pakuoti dovanas.

Dekoratyvinių pakuočių galite įsigyti e-parduotuvėje www.dezutes24.lt. Užsisakykite internetu ir sutaupykite laiko bei pinigų! Nemėgstate pirkti internetu? Tuomet užsisakykite šią prekę elektroniniu paštu arba paskambinę mums telefonu +37067810934.


Rodoma 1 - 7 iš 7

Rodoma 1 - 7 iš 7